Doprava a platba

Platební a dopravní podmínky se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami zveřejněnými zde.

Doprava

 • Dopravu zajišťuje přepravní společnost GLS (General Logistics Systems Czech Republic s.r.o., Jihlava). Dopravné činí při běžné velikosti a váze zásilky 107,44 Kč bez DPH, s DPH tedy 130,- Kč. Doběrečné v případě nákupu na dobírku činí 38,- Kč bez DPH, s DPH pak 46,- Kč. Objednávky nad 3000,- Kč bez DPH jsou zákazníkům doručovány zdarma. Doručení zásilky očekávejte následující den po odeslání.
 • V případě zásilky na Slovensko zajišťuje dopravu rovněž společnost GLS (General Logistics Systems Czech Republic s.r.o., Jihlava). Doprava na Slovensko trvá dva dny. Dopravné činí 158,68 bez DPH, s DPH pak 192,- Kč. V těchto případech nelze zaslat zboží na dobírku a je nutná úhrada zboží předem platební kartou. 

Platba

 • Dobírka s platbou při převzetí zboží od přepravce. Tento způsob dopravy a úhrady zboží je zpoplatněn 38,- Kč bez DPH, s DPH pak 46,- Kč.
 • Platba bankovním převodem
  • Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate Vás přesměruje do Vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.Loga banky
 • Platba kartou
  • Do rozhraní Platební brány ComGate vyplníte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure. Číselný kód obdržíte SMSkou od své banky.

    

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě.

 

Kontakt na poskytovatele platební brány

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel:  +420 228 224 267

Platební brána ComGate
 
© TOPFILTR.CZ